Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Podesty i antresoli przemysłowych
Meble warsztatowe
Produkcja regałów wspornikowych i specjalistycznych
Projektowanie i wykonawstwo konstrukcji stalowych i aluminiowych
Drabiny i podesty ruchome
Ogrodzenia, balustrady, bramy i kraty
Realizacja indywidualnych projektów
ZADZWOŃ DO NAS
604 905 842
PRZYJEDŹ DO NAS
Oleśniki 169, Trawniki
NAPISZ DO NAS
metalgroup@wp.pl

O FIRMIE

Szanowni Państwo, 

     Firma MetalGroup specjalizuje się w projektowaniu, wykonywaniu konstrukcji z metali kolorowych , stalowych drewnianych, podestów, drabin, balustrad, przęseł ogrodzeniowych oraz schodów zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Nasze produkty są wykonywane przez wykwalifikowanych fachowców, z najlepszych materiałów i w najwyższej jakości, z dbałością o każdy szczegół.

     Jesteśmy nową, bardzo prężnie rozwijającą się firmą na rynku, której na pewno warto zaufać ze względu chociażby na atrakcyjność cen w porównaniu do bardzo wysokiej jakości oferowanych wyrobów.

   Specjalizujemy się w produkcji wyrobów na specjalne zamówienie dla klientów indywidualnych jak również produkcją dla dużych przedsiębiorstw.  

   Oferujemy Państwu kompleksową i fachową obsługą w zakresie projektowania i doradztwa. Zapewniamy również transport oraz montaż.

   Zapraszamy do kontaktu z nami, poprzez pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Dla nas każdy klient jest traktowany indywidualnie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z wyboru naszej firmy.

PRZYKŁADOWE REALIZCJE

Metal Group Trawniki, Grzegorz Wlizło
604 905 842, Oleśniki 169, metalgroup@wp.pl

All Rights Reserved © 2019 www.metalgroup-trawniki.pl
Projekt i realizacja: www.epix.com.pl